Probleem pole vihakõne, vaid võõra ideoloogia pealesurumine

Andsin ajakirjale Hea Kodanik intervjuu nn vihakõne kriminaliseerimise püüdlustega seonduval teemal. Intervjuu on kätte saadav nii Hea Kodaniku veeblilehel kui ka Objektiivis ning üllataval kombel ka ERR-i uudisteportaalis ja Postimehe arvamusportaalis.

Advertisements

4 Responses to Probleem pole vihakõne, vaid võõra ideoloogia pealesurumine

 1. Hampelmann says:

  Seda ma ütlen, oma vihakõnega kujutate järjest suuremat ja tõsisemat julgeolekuohtu: http://www.postimees.ee/3378603/ohuvae-ulem-rassistid-rundavad-eestit-kaitsma-tulnud-liitlaste-tumedanahalisi-sodureid

  Nõuan, et kultuuri- ja muu rahvas järgiks Marju Lauristini juhtnööri ja ei vaikiks, vaid asuks paljastama teie ja teiesuguste rolli Eesti julgeoleku õõnestamises! Nõuan paljastavate artiklite ilmumist lähipäevadel!

 2. vooglaid says:

  Professor Lauristin on juba oma panuse andnud — ei saa ühelt vanainimeselt liiga palju ka nõuda; teised peavad ka oma osa ära tegema.

 3. Indrek says:

  Tänan taas selge käsitluse eest. Tõsi on, et mugavus tekitab sallimatuse kõige vastu mis enese mugavust ähvardab. Nii muutubki mugavuskultus hirmu ja ärevusseisundiks, mis omakorda teeb Tõe tunnetuse võimatuks. Tegelik sallivus on aga ka isikliku ebamugavuse sallimine ja see võib viia Tõe poole küll.

 4. vaba says:

  Mulle ei meeldi rassism ja homofoobia. Arutu joomine ja liigne seksism. Vabandan väga, kuid seapekk ja kartul ei sobi kokku ja alkohol nendega oleks liigne.
  Eesti rahval ei ole üldse mingeid kristlikke väärtusi ning Paavst oli keskajal samasugune mõrtsukas nagu iga liider. Ei olnud siin jumalast midagi!

  Pagulasi pole liiga palju vaja ning kooselu seadus on neutraalne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: