PETITSIOON: “Ei” rahvusliku identiteedi kujundamisele tõe salgamise ja valetamise teel

Kes ei lepi asjaoluga, et haridusministriks tahetakse panna mees, kes õigustab avalikult rahvusliku ja riikliku identiteedi kujundamist tõe salgamise ja valetamise teel, neil on võimalik sellest asjaosalistele teada anda, allkirjastades temaatilise petitsiooni. Kuivõrd tegemist on ülimalt olulise küsimusega, kutsun petitsiooni allkirjastama kõiki, kellele ei ole Eesti tulevik ükstaspuha.

Advertisements

2 Responses to PETITSIOON: “Ei” rahvusliku identiteedi kujundamisele tõe salgamise ja valetamise teel

 1. Martin Tähela says:

  Eesti riik ei ole riik, vaid on laip, mis lõhnab nii et lase või jalga, ning paljud mõtlevad isiksused on juba seda teinud, näiteks auväärt Tiit Madisson, keda seesama riik omal ajal ebaõiglaselt kohtles, härra Madissoni, kes on sügavalt eetiline isiksus, kelle ees peaks minu riik põlvili laskuma ja temalt kogu ülekohtu eest andeks paluma. Meie riigil tervikuna puudub eetiline selgroog, võimurid küürutavad oma selga oma välismaiste isandate ees, nad ei hooli oma rahvast. Põllumajandus on hävitatud, meie oma pangandus on hävitatud, rahvuslik majandust ei toetata, orjalikult loodetakse mingite välisinvestorite tegemistele, kes kogu kasumi viivad välja, samas makstes orjapalka kohalikele, kelle osaks jääb aborigeniseerumine. Meie riigil puudub sotsiaalne sidusus, mis tähendab seda, et hooitakse vastastikku üldise hüve nimel, meil aga toimub kildkondlik veiderdamine, sisuliselt teatud kartellihõngulise sootsiumi tekitamine, kus võimuritel on hea elu.
  Soovitan kuulata Nõmme raadios olevat 28. märtsi lõunatunni saadet, mida korratakse laupäeval 02.04 kell 10.00, kus vesteldi Tiit Madissoniga, kelle kodumaa ei ole enam Eesti.
  Mis puutub Aaviksood, siis kirjutis on tõesti tähelpanuväärne, seal on palju seda, mida mõtlevatele isikutele kõrva taha panna……

 2. Martin Tähela says:

  Rahvusriigi informatsioonilise enesemääramise õigus tähendab ka seda, et tal on õigus saladustele ja valedele. Tal on õigus millestki loobuda, midagi mitte öelda, midagi maha vaikida jne.
  Tahaks küsida, et kuidas on siis lood tegelikult selle
  11. septembri 2001 juhtunud sündmustega, kas need on ka valed!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: