Imikutapu normaliseerimine

Kuivõrd sündimata- ja vassündinud beebid ei ole olemuslikult erinevad, sobivad sündimata laste tapmise õigustamiseks kasutatavad argumendid ka vastusündinud laste tapmise õigustamiseks (vabadus valida, mida teha oma keha ja selle viljadega ning kuidas ennast teostada). Seepärast on ammu ennustatud, et sündimata laste tapmise aktsepteerimine ühiskonnas viib ka vastsündinud laste tapmise samm-sammulise heakskiitmiseni. Mitmetes riikides, nt Hollandis (vt siit), praktiseeritakse juba nn imikute eutanaasiat, mis tähendab eufemismidest lahtiriietatult, et tervisehädaga sündinud vastsündinud beebi näljutatakse surnuks.

LifeSiteNews.com annab teada, et nn pro-choice huvigruppide survel on Mehhiko Guanajuato osariigi guberneri ja kohtuniku otsusel vabastatud seitse eelnevalt lapsetapmises süüdi mõistetud naist. Kogu teemakäsitlusest nähtub, et moraalne vahetegu sündimata ja vastsündinud laste tapmise vahel ei ole põhimõtteline ning kui üht käsitletakse seadusliku valikuna, siis on ebaloogiline käsitleda teist raske kuriteona. Et mõista, millise barbaarsuse suunas ühiskond liigub aktsepteerides laste tapmise seaduspärase valikuna, tasub lugeda alltoodud lõiku:

Among those to be released is María Araceli Camargo, 26, convicted of infanticide after giving birth to her child and leaving it to die in a rural latrine.  According to the La Jornada newspaper, Camargo claimed that she thought she had diarrhea, but instead gave birth to an infant 53 centimeters in length, an average size for a newborn, while in the latrine.

La Jornada reports that Camargo cut the umbilical cord and left her baby, then went to her family claiming that she felt unwell.  Doctors at the hospital where she was taken immediately recognized that she had given birth, and alerted prosecutors, who found the child at the bottom of the latrine, with fecal matter in its respiratory system. Prosecutors concluded following an autopsy that the baby was born healthy, with a full life expectancy.  Camargo was sentenced to 26 years in prison, but will now be released after serving 8.

Mehhiko City’s valitsev sotsialistlik partei PDR on viimase aasta jooksul rahvusvaheliste survegruppide toetusel seadustanud samasooliste “abielu” ja sündimata laste tapmise ning plaanis on seadustada ka prostitutsioon.

Advertisements

One Response to Imikutapu normaliseerimine

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: